28.02.2009 r.

W sobotę 28 lutego br. w Złotowskim Domu Kultury odbyła się jubileuszowa - X edycja konkursu Złote Herby. Historia konkursu sięga 2000 roku, kiedy to Złotowskie Forum Gospodarcze zorganizowało I edycję konkursu "Złoty Herb 1999". Głównym celem oraz założeniem Konkursu o Powiatowe Godło Promocyjne "Złoty Herb" jest wybór i promocja najlepszych przedsiębiorstw, które wniosły zauważalny wkład w rozwój powiatu złotowskiego. Wyróżnienia przyznawane są przez Zarząd Powiatu Złotowskiego i Cech Rzemiosł Różnych w Złotowie. Jubileusz odbył się w koncertowej atmosferze, którą podgrzewał zespół Boogie Boys.

1.03.2008 r.

ZŁOTE HERBY. W dniu 1 marca 2008r. mieliśmy kolejny raz zaszczyt uczestniczenia w konkursie gospodarczym organizowanym już po raz dziewiąty przez władze Starostwa Powiatowego w Złotowie. Spośród blisko 40 podmiotów wytypowanych przez władze powiatu nasza firma otrzymała nominację do tytułu ZŁOTY HERB 2007 a także jako jedna z dwóch zdobyła specjalne wyróżnienie pozakonkursowe. Konkurs należy do najbardziej prestiżowych tego regionu i jest organizowany z inicjatywy władz powiatu a patronat honorowy obejmuje Marszałek województwa wielkopolskiego. Uczestników konkursu wytypować mogą: organizacje, stowarzyszenia, samorządy gospodarcze, jednostki samorządu terytorialnego. Ideą konkursu jest ocena tych podmiotów, które w powiecie wyróżniają się dużym rozwojem i skutecznie przyczyniają się do gospodarczego rozwoju tego regionu.

Serdecznie dziękujemy za wyróżnienie.

19.02.2005 r.

Kolejny sukces naszej firmy ! Zdobycie głównego wyróżnienia w XI edycji najbardziej prestiżowego Konkursu Wielkopolski "Gospodarczo - Samorządowy HIT" organizowanego przez Agencję promocyjną PUNKT S. Honorowy patronat nad konkursem sprawował Wojewoda Wielkopolski. Statuetkę "HIT 2004" przyznaną ZA WYSOKI POZIOM TECHNOLOGII I ORGANIZACJI PROCESU PRODUKCYJNEGO właściciel firmy Jan Każak odebrał w dniu 19 lutego 2005r. podczas uroczystości ogłoszenia wyników konkursu. Odbyła się ona w Auli Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu i została uświetniona artystycznym występem w wykonaniu Katarzyny Jamróz.